Mycie ciśnieniowe kostki brukowej, chodników i elewacji.

Dokładnie i skutecznie.

• • • •

Co zapewniamy?

Dostarczamy kompleksowe usługi z zakresu mycia ciśnieniowego. Myjemy, doczyszczamy oraz impregnujemy kostkę brukową, chodniki, podjazdy, parkingi i wszelkiej maści powierzchnie betonowe.

Gwarantujemy:

1. Skuteczność

Dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz długoletniemu doświadczeniu wszelkie powierzchnie myjemy szybko oraz sprawnie, nie pozostawiając ani śladu po zabrudzeniach.

2. Trwałość

Efekty naszej pracy utrzymują się przez wyjątkowo długi czas. Co dla Ciebie oznacza, że będziesz mógł się cieszyć czystością chodnika, kostki, czy podjazdu przez wiele miesięcy – bez dodatkowego mycia.

3. Bezpieczeństwo

Używamy tylko sprawdzonego sprzętu, a samo mycie wykonywane jest przez doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca jest bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i całego środowiska.

Ciśnieniowe mycie: kostki brukowej, chodników, parkingów, podjazdów, elewacji i tarasów

Przy użyciu wody wypuszczanej pod odpowiednim ciśnieniem jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić każdą powierzchnię z nawet najbardziej wymagającego brudu. Myjemy płyty chodnikowe, różnego rodzaju kostkę brukową, parkingi, balkony, tarasy, a nawet elewacje budynków. Wszystko przy użyciu profesjonalnego sprzętu (m.in. karcher). Jeśli potrzebujesz fachowej usługi mycia, która ma zostać wykonana w miejscach takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Olsztyn lub okolice (województwo pomorskie) – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń i zamów