Mycie okien i przeszkleń biurowców oraz budynków komercyjnych.

Profesjonalnie i terminowo.

• • • •

Co oferujemy?

Myjemy okna, fasady szklane, elewacje oraz liczne przeszklenia w biurowcach i innych budynkach o charakterze komercyjnym.

Naszym klientom zapewniamy:

1. Skuteczność

Dzięki specjalistycznej technologii i naszemu doświadczeniu. To one sprawiają, że czyścimy szybko i sprawnie, stosując tylko i wyłącznie sprawdzoną wodę demineralizowaną.

2. Bezpieczeństwo

Nasz sprzęt pozwala na docieranie nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, bez wspinania się na wysokości. Poprzez brak jakichkolwiek środków chemicznych dbamy również o środowisko naturalne.

3. Komfort

Nie stosujemy lin i „nie skaczemy” na nich. Większość prac jesteśmy w stanie wykonać bezpośrednio „z ziemi”. Dzięki temu zapewniamy prywatność naszym klientom.

Czyszczenie budynków biurowych, sklepów, marketów i innych obiektów komercyjnych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli biurowców, sklepów i innych budynków używanych komercyjnie (sklepy, markety, miejsca usługowe). Jak i osób wynajmujących te lokale dla prowadzenia swojej działalności. Zajmujemy się myciem okien, witryn i innych przeszkleń będących wizytówką firm i nierzadko wpływających na postrzeganie i odbiór przez klientów. Brud i nieporządek może negatywnie wpłynąć na wizerunek przedsiębiorstwa. Czyste okna to natomiast świetna wizytówka. Myjemy okna, elewacje i przeszklenia w Gdańsku, Gdyni i całym województwie pomorskim. 

Zadzwoń i zamów