Mycie niskociśnieniowe elewacji, fasad budynków oraz dachów

Dokładnie i skutecznie.

• • • •

Co zapewniamy?

Dostarczamy kompleksowe usługi z zakresu mycia niskociśnieniowego. Myjemy, czyścimy oraz impregnujemy elewacje, kostkę brukową, dachy, podjazdy, parkingi, fasady i wszelkiej maści powierzchnie betonowe.

Gwarantujemy:

1. Skuteczność

Dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz długoletniemu doświadczeniu wszelkie powierzchnie myjemy szybko oraz sprawnie, nie pozostawiając ani śladu po zabrudzeniach.

2. Trwałość

Efekty naszej pracy utrzymują się przez wyjątkowo długi czas. Co dla Ciebie oznacza, że będziesz mógł się cieszyć czystością chodnika, kostki, czy podjazdu przez wiele miesięcy – bez dodatkowego mycia.

3. Bezpieczeństwo

Używamy tylko sprawdzonego sprzętu, a samo mycie wykonywane jest przez doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca jest bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i całego środowiska.

Galeria zdjęć

Świadczymy też usługi mycia niskociśnieniowego tz SoftWash.

Mycie elewacji, dachów techniką SoftWash to ekologia, nie inwazyjność, całkowite usunięcie bakterii, glonów oraz czystość która pozostaje na dłużej.
SoftWash to bezpieczna i skuteczna metoda czyszczenia niskociśnieniowego stosowana przez naszą firmę. Korzystamy z przyjaznych dla środowiska preparatów czyszczących, które nie są szkodliwe dla środowiska i są niezwykle skuteczne, jeśli chodzi o czyszczenie twardych powierzchni i usuwanie brudu, glonów i alg.
Nasze preparaty do mycia niskociśnieniowego zabiją 99% życia drobnoustrojów i jako silny środek glonobójczy zabiją porosty i mchy, które nagromadziły się na tynku, dachu czy elewacji.
Zajmujemy się dostarczaniem klientom najwyższego poziomu jakości, wartości, profesjonalizmu i obsługi klienta. Będziemy traktować Ciebie, Twój dom i Twoją własność z szacunkiem tak jakby to była nasza.

                                                                                                     Zamów bezpłatną powierzchnię próbną

 

Mycie niskociśnieniowe: elewacji, kostki brukowej, chodników, parkingów, podjazdów i tarasów

Przy użyciu specjalistycznego środka czyszczącego pod odpowiednim ciśnieniem jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić każdą powierzchnię z nawet najbardziej wymagającego brudu. Czyścimy elewację budynków, różnego rodzaju kostkę brukową, parkingi, balkony, tarasy. Wszystko przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Jeśli potrzebujesz fachowej usługi z zakresu mycia niskociśnieniowego elewacji, która ma zostać wykonana w miejscach takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Olsztyn lub okolice (województwo pomorskie) – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń i zamów