Poznaj naszą firmę.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
• • • •

My, czyli Aquacleaning24

Jako Aquacleaning24 zajmujemy się profesjonalnym myciem, czyszczeniem i utrzymaniem czystości różnych powierzchni. Pracujemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – na wysokościach i na ziemi.

W naszej pracy zawsze liczy się jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Dlatego, aby tego dokonać korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszego sprzętu – technologii X Line Systems i ultra czystej wody demineralizowanej. To dzięki nim pracujemy szybko i skutecznie.

Dlaczego woda demineralizowana?

Woda demineralizowana zwana również osmotyczną jest najczystszym wydaniem wody, jaki możemy otrzymać. Woda pozbawiona jest bowiem wszystkich minerałów, które wbrew pozorom są bardzo niepożądanym elementem w procesie mycia.

Mycie wodą demineralizowaną jest tak skuteczne właśnie dzięki czystości wody. Czyste cząsteczki wykazują się właściwościami bardzo dużej absorpcji brudu ze zmywanych powierzchni. Taka woda dodatkowo nie pozostawia żadnych smug. Oczyszczona powierzchnia zmienia swoje właściwości elektrostatyczne i w związku z tym powierzchnia wykazuje mniejszą podatność na zabrudzenia.

Teleskopowe mycie powierzchni wodą demineralizowaną

Zalety tego rozwiązania są niekwestionowane. System posiada własny zbiornik wody o pojemności aż 750 litrów. Gdy zbiornik zostanie opróżniony sprzęt można swobodnie podłączyć do innego źródła (woda będzie filtrować się automatycznie).

Ponadto, taki sposób mycia daje bardzo duży poziom bezpieczeństwa – nie trzeba bowiem stosować podnośników, czy posługiwać się linami. Teleskop sięga aż 18 metrów. A dodatkowo: bez stosowania chemii i zostawiania po sobie smug i innych śladów.

To wszystko pozwala nam nie tylko dostarczać wysokiej klasy usługi, ale także oferować bardzo atrakcyjne ceny.

Zadzwoń i zamów