Poznaj technologię, z jakiej korzystamy.

Profesjonalny i nowoczesny sprzęt.
• • • •

Z czego korzystamy?

Technologia wykorzystywana w naszej firmie to demineralizacja i proces odwróconej osmozy. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla tradycyjnych systemów czyszczących. 

      Woda demineralizowana zwana również osmotyczną jest „najczystszym” wydaniem wody jaki możemy otrzymać – jest pozbawiona wszystkich minerałów, które są niesamowicie uciążliwe i denerwujące w procesie mycia.

      Mycie wodą demineralizowaną jest tak skuteczne właśnie dzięki czystości tej wody. Czyste cząsteczki wykazują się właściwościami bardzo dużej absorpcji brudu ze zmywanych powierzchni, przy czym nie pozostawia żadnych smug. Wymyta powierzchnia zmienia swoje właściwości elektrostatyczne i w związku z tym powierzchnia wykazuje mniejszą podatność na zabrudzenia.

Jak to działa?


Odwrócona osmoza to proces naturalny, którego istotę stanowi odseparowanie wody od substancji w niej rozpuszczonych. Filtracja dokonywana jest za pomocą specjalnej, wykonanej z najlepszych materiałów membrany, przez którą mogą przenikać tylko cząsteczki wody. Wszelkie zanieczyszczenia zostają oddzielone i odprowadzone do ścieków.


Pozbawienie wody zanieczyszczeń i minerałów sprawia, że nie tylko ma ona doskonałe właściwości czyszczące, ale również szybko odparowuje z umytej powierzchni, nie pozostawiają na niej żadnych śladów.

Woda poddana filtracji membranowej doprowadzana jest do brudnej powierzchni za pomocą tzw. karbonowych szczotek teleskopowych. Są one wykonane z ultra lekkiego karbonu, co pozwala jednemu człowiekowi na swobodne operowanie szczotką i dokładne wyczyszczenie zabrudzonej powierzchni nawet do wysokości 6 piętra!

Co to oznacza dla Ciebie? Same korzyści!

N

Skuteczność

Z łatwością usuwamy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z różnych powierzchni (nie pozostawiając żadnych zacieków i innych śladów). A dzięki zastosowaniu demineralizowanej wody (bez dodatkowych środków) – powierzchnie znacznie dłużej pozostają czyste.

Bezpieczeństwo

 Dbamy zarówno o bezpieczeństwo naszych klientów, nas samych, jak i środowiska. Pracujemy według najsurowszy europejskich standardów. Dlatego nie stosujemy żadnych środków chemicznych.
+

Szybkość

Proces czyszczenia jest szybki. Okienne ramy czyścimy w tym samym czasie, co samo szkło, a efekt naszych prac jest trwały.

Nasze urządzenia oczyszczające – myjki ciśnieniowe, karchery, inne

Urządzenie oczyszczające umożliwia proces filtrowania w pięciu etapach. Najpierw jest węgiel aktywny, następnie odbywa się filtrowanie ciał stałych, by zaraz potem doszło do odwapniania poprzez wymianę jonową. Przedostatnim etapem jest odwrócona osmoza, a na końcu dejonizacja przez wymianę jonową.
Zadzwoń i zamów