Mycie witryn i galerii szklanych.
Z użyciem ultra czystej gorącej wody demineralizowanej.

Bezpiecznie i profesjonalnie.

• • • •

Co oferujemy?

Myjemy wszystko co szklane – witryny, galerie, przeszklenia, szyby, fasady, okna, magazyny, hale i wiele wiele innych elementów.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na:

1. Skuteczność

Którą zapewnia stosowana przez nas technologia oraz nasze długoletnie doświadczenie w branży. Czyścimy sprawnie i szybko, korzystając wyłącznie z demineralizowanej wody nie pozostawiającej smug.

2. Bezpieczeństwo

Za którego wysoki poziom odpowiada specjalistyczny sprzęt. To dzięki niemu docieramy nawet do najtrudniejszych miejsc i to bez konieczności „skakania po linach”. Dbamy też o środowisko – stosując nieskazitelnie czystą wodę, bez żadnych chemicznych dodatków.

3. Komfort

Przez który rozumiemy zachowanie prywatności naszych klientów. Nie spuszczamy się po linach, a większą część prac wykonujemy na ziemi. Dzięki temu nie naruszamy prywatności klientów.

Mycie szklanych witryn oraz galerii, dużych przeszkleń i okien

Zajmujemy się dokładnym myciem wszystkiego co szklane. Myjemy okna (małe i duże), galerie, jak i trudnimy się czyszczeniem całych witryn ze szkła. Zapewniamy nie tylko szybki, ale przede wszystkim skuteczny i długoterminowy efekt czystości okien i innych elementów szklanych. Pracujemy zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Zawsze do czyszczenia okien stosując doskonały sprzęt i najczystszą gorącą wodę demineralizowaną. Pracujemy głównie na pomorzu. Dlatego z przyjemnością obsługujemy klientów z Sopotu, Gdańska, Gdyni (całe Trójmiasto), ale także np. z Olsztyna.

Zadzwoń i zamów