Mycie okien Trójmiasto

• • • •

Jesteśmy Aquacleaning24 – specjaliści od czyszczenia i mycia wszelkiej maści szkła. Począwszy od okien, szyb, poprzez galerie, witryny i inne elementy wykonane ze szkła. Pracujemy przy różnych obiektach – budynkach biurowych, sklepach, marketach, blokach, domach, halach, galeriach handlowych i wielu innych.

Gdzie działamy? Profesjonalne myjemy okna i inne w całym Trójmieście oraz jego okolicach (dojeżdżamy do klientów). Dlatego, jeżeli pilnie potrzebujesz specjalistów od utrzymywania czystości – szybko napisz do nas lub zadzwoń.

Co zyskasz współpracując z trójmiejską firmą myjącą szyby?

Profesjonalizm i doświadczenie

Myciem okien zajmujemy się już kilkanaście lat. Właśnie dzięki temu nabyliśmy doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie – co potwierdzają pochlebne opinie wystawione przez dziesiątki dotychczasowych klientów.

Sprzęt z najwyższej półki

Samo doświadczenie to za mało, by skutecznie czyścić okna, szyby i inne szkła. Do tego potrzebny jest także profesjonalny sprzęt, który my posiadamy. To dzięki połączeniu tych dwóch czynników zapewniamy skuteczne usługi, których efekt widać długo po ich wykonaniu.

Dbanie o klientów i ich bezpieczeństwo

Nasze prace wykonujemy z ziemi – nie skaczemy po budynkach przy pomocy lin. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo, a także nie naruszamy prywatności osób przebywających w czyszczonych budynkach.

Czyszczenie oraz mycie ciśnieniowe w Trójmieście

Poza myciem i pielęgnacją elementów szklanych, do naszej oferty wprowadziliśmy również usługi polegające na oczyszczaniu powierzchni przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób myjemy chodniki, kostkę brukową, a także elewację. Jest to idealnie rozwiązanie do utrzymywania czystości na parkingach, podjazdach, chodnikach, czy na przykład ścianach różnych budynków.

Do czyszczenia przy użyciu wody pod ciśnieniem używamy świetnego sprzętu – karchera, więc jeśli szukasz sprawdzonej firmy – nie czekaj i zadzwoń do nas.

Dojeżdżamy na terenie Trójmiasta, wyceniamy, a następnie w pełni profesjonalnie wykonujemy powierzone nam zlecenie.

Zadzwoń i zamów