Zapewne wiele razy zastanawiałeś się, czy istnieje sposób, aby chodnik przed Twoim domem, elewacja, bądź dach wyglądały tak, jakby przed chwilą zostały zamontowane ponownie. Mech, grzyb, kurz, czy ogólnie cały brud osadzający się na tych powierzchniach, potrafi skutecznie ukryć ich prawdziwe piękno. Wydawać by się mogło, że to coś naturalnego. Rzeczy z czasem szarzeją i stają się o wiele mnie atrakcyjne wizualnie niż były na początku – zaraz po zakupie. Ale czy na pewno?

 

Jak przywrócić dawne piękno wokół Twojego domu?

Z pomocą przychodzi profesjonalne mycie ciśnieniowe, dzięki któremu nawet najgorszy i najbardziej wżarty w powierzchnię brud potrafi zniknąć na długi czas. Dzięki wodzie „wystrzeliwanej” pod odpowiednim ciśnieniem w szybki i nieinwazyjny dla mytych powierzchni sposób można pozbyć się nie tylko kurzu i zanieczyszczeń, ale także m.in. grzybów, mchów oraz innych roślin.

Myte ciśnieniowo powierzchnie w ten sposób odzyskują dawny wygląd i ponownie mogą cieszyć oko nie tylko właścicieli posesji, ale także wszelkich osób je odwiedzających, czy po prostu przechodzących obok.

Gdzie mycie ciśnieniowe sprawdza się najlepiej?

Karcher idealnie pasuje do wszelkich miejsc, które ze względu na swoją specyfikę są narażone na nieustanny kontakt z zanieczyszczeniami. Są to m.in.:

  • Chodniki (czy to na posesjach prywatnych, jak i na drogach użytkowanych publicznie).
  • Parkingi (zarówno te wykładane płytami chodnikowymi, brukiem, betonem, czy też asfaltem).
  • Podjazdy (z asfaltu, bruku, płyt chodnikowych i innych materiałów).
  • Elewacje (o różnych rodzajach i typach powierzchni – cegła, tynk, płyty, klinkiery i wiele innych).
  • Dachy (zarówno te wykończone blachodachówkami, tradycyjnymi dachówkami, jak i innymi formami).
  • Tarasy i balkony (gdzie królują zarówno płytki ceramiczne, jak i tradycyjne wylewki).

 

Czy mycie za pomocą wody pod ciśnieniem (karcher) jest bezpieczne?

Jest to bezsprzecznie jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych metod przywracania dawnego, pięknego wyglądu. Mycie ciśnieniowe jest bezpieczne zarówno dla środowiska – bowiem wykorzystuje jedynie czystą wodę bez dodatków środków chemicznych. Powierzchnie i elementy poddawane takiemu myciu są również w pełni zabezpieczone pod względem uszkodzeń mechanicznych. Albowiem ciśnienie wody jest dobierane w ten sposób, aby skutecznie usuwało wszelkie zabrudzenia, a jednocześnie nie uszkadzało mytej powierzchni.

 

Chcesz pozbyć się brudu ze swojego chodnika, tarasu, elewacji bądź innego miejsca?

Skontaktuj się z nami i zamów profesjonalne usługi mycia ciśnieniowego przy użyciu profesjonalnego sprzętu (karchera). Działamy na terenie całego Trójmiasta (zarówno Gdańska, Gdyni, jak i miasta Sopot), ale także z przyjemnością dojeżdżamy w inne miejsca nie tylko w obrębie woj. pomorskiego – nawet do Olsztyna.

Zadzwoń do nas, napisz lub skorzystaj z formularza. Przyjedziemy, wycenimy usługę, a następnie przystąpimy do jej wykonania tak, abyś w rezultacie zyskał piękną powierzchnię wyglądającą jak nowa. Bez żadnego brudu czy brzydkich grzybów i innych zanieczyszczeń.

Zadzwoń i zamów