Pośród wielu osób pracujących w biurowcach i innych dużych budynkach komercyjnych krąży mit, że zbliżające się co jakiś czas mycie szyb zawsze musi przeszkadzać im w pracy. Perspektywa tego, że ktoś za moment może zajrzeć do nich przez okno potrafi skutecznie wytrącić z normalnego rytmu pracy. Ale czy tak musi być? Poznaj sposób, dzięki któremu osoby znajdujące się w biurze będą spokojne o swoją prywatność.

W wielu firmach nadal panuje przekonanie, że jedynym sposobem mycia okien wielopoziomowych obiektów jest montowanie specjalnych lin i spuszczanie się po szybach wprost z dachu. Wiąże się to zarówno z niebezpieczeństwem, o którym wspominaliśmy już na naszym blogu, ale także powoduje poczucie dużego dyskomfortu pośród pracowników lub ludzi wizytujących dany budynek. Bo niby kto lubi, gdy ktoś inny patrzy na niego przez okno?

Jednak istnieje dużo lepszy, bardziej efektywny, bezpieczniejszy, ale także dbający o prywatność sposób mycia okien. I taką usługę świadczymy właśnie my!

 

Czym nasze mycie okien różni się od tego tradycyjnego?

Zawsze dbamy o naszych klientów, dlatego nasze czyszczenie wykonujemy bezpośrednio z ziemi – bez konieczności wdrapywania się na budynki. Tym samym zapewniamy skuteczność mycia, bezpieczeństwo swoim pracownikom, a także komfort i ochronę prywatności osób przebywających w danym czasie w myty budynku. Jest to szczególnie ważne, jeśli w obiekcie odbywają się ważne prace, wymagające koncentracji i skupienia. Wtedy „wizyta” kogoś z zewnątrz jest zjawiskiem wybitnie niepożądanym.

 

W jaki sposób to nam się udaje?

Wszystko zawdzięczamy naszemu profesjonalizmowi, a także wyjątkowemu sprzętowi. To dzięki myjkom umieszczonym na dedykowanych teleskopach o ponadprzeciętnym zasięgu możemy czyścić nawet najwyższe budynki.

Bez żadnych problemów dosięgamy do wysokości nawet 6 piętra, cały czas zasilając sprzęt w czystą wodę. I to wszystko bez odrywania się od ziemi nawet na moment! Co szczególnie doceniają nasi klienci.

 

Mycie okien z ziemi jest szybsze

Co istotne dla wielu zarządców budynków z Gdańska, jak i całego Trójmiasta – nasza technika mycia jest także szybsza od tradycyjnej „linowej” metody. Nie tracimy cennego czasu na rozkładanie lin i innych elementów zabezpieczających. Nie musimy wchodzić na dachy, ani montować na nich instalacji. Ponadto, nasze myjki rozkładają się w błyskawicznym tempie.

To wszystko sprawia, że od moment przyjazdu na miejsce, aż do finalnego zakończenia mycia i oddania nieskazitelnie czystego obiektu mija bardzo niewiele czasu.

 

Chcesz skorzystać z naszych profesjonalnych usług?

Skontaktuj się z nami i zamów mycie Twojego budynku, okien, witryn i innych elementów szklanych. Z pewnością docenisz jakość naszej pracy, a także dbałość o komfort każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Gdyni, Sopotu, Olsztyna i innych okolicznych miast!

Zadzwoń i zamów