Każda firma chce być dobrze kojarzona i jak najlepiej rozpoznawalna. Obecnie liczy się nie tylko jakość świadczonych usług, ale również prezentacja, która zachęci potencjalnego klienta do nawiązania kontaktu. Najważniejszym i zarazem podstawowym elementem, który wpływa na rozpoznawalność jest po prostu czystość. Bo kto chciałby wchodzić do brudnego budynku czy lokalu? O nawiązaniu relacji biznesowych z osobą, która nie potrafi zadbać o czystość i porządek nawet nie wspominając.

Dlaczego warto postawić na profesjonalizm?

Niewątpliwie, czyste okna w szklanym biurowcu cieszą oko i robią wrażenie. Dlaczego więc warto postawić na profesjonalne usługi? Czy firma myjąca zrobi to od nas lepiej?

 

Nowoczesna technologia z użyciem odpowiednich sprzętów

Istnieje wiele nowoczesnych technik pomagających szybko i dokładnie wyczyścić szyby na wielopiętrowych budynkach korporacyjnych. Jedną z nich jest użycie krystalicznie czystej wody demineralizowanej. Jest to świetna alternatywa dla przestarzałych technik myjących. Ta innowacyjna metoda polega na odwróceniu procesu mineralizacji.

Woda wtedy jest nieskazitelnie czysta. Mycie taką wodą jest całkowicie bezpieczne i zaskakująco skuteczne. Przez to, że nie posiada dodatków w postaci środków chemicznych, doskonale czyści okna, nie pozostawiając przy tym brzydkich smug. Okna są myte tylko za pomocą tej wody. Jest to niezwykle tania i bezpieczna dla środowiska metoda mycia okien.

 

Jak często myć okna w biurowcach?

Mycie szyb w ogromnych budynkach korporacyjnych to tak naprawdę sprawa indywidualna. Wiadomo, że przejrzyste i przede wszystkim czyste szyby, robią pozytywne wrażenie na klientach. Firma jest wtedy kojarzona jako profesjonalna i schludna. Samo mycie szyb przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników nie koliduje z pracą pracowników korporacyjnych. Działają oni szybko i czasem bywa tak, że są niezauważalni. Efekt ich pracy robi natomiast dobre wrażenie.

 

Chcesz mieć profesjonalnie umyte szyby?

Skontaktuj się z nami i zafunduj sobie profesjonalnie mycie czy to biurowca, galerii, czy innego obiektu o charakterze komercyjnym. Okna, witryny sklepowe i inne szklane powierzchnie będą lśnić jak nigdy przedtem. Świadczymy swoje usługi w całym Trójmieście i nie tylko. Dlatego, jeśli jesteś chociażby z Gdańska, Gdyni bądź Sopotu – z pewnością docenisz naszą pracę.

Zadzwoń i zamów