Mycie okien Gdańsk

• • • •

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w myciu i czyszczeniu szkła pod każdą jego postacią. Myjemy zarówno okna, przeszklenia, witryny, jak i inne szklane elementy znajdujące się np. w biurowcach, budynkach komercyjnych (takich jak sklepy, markety, galerie), a także mieszkalnych (bloki, spółdzielnie, domy i rezydencje).

Działamy na terenie całego Trójmiasta, jak i jego okolic. Dlatego jeśli jesteś z Gdańska i chcesz, aby profesjonaliści zadbali o czystość Twoich okien lub np. szklanej elewacji – skontaktuj się z nami.

Co wyróżnia nas jako firmę myjącą okna i szyby na terenie Gdańska?

100% profesjonalizmu

W branży związanej z dbaniem o czystość szyb funkcjonujemy od kilkunastu lat. To sprawia, że swoją pracę wykonujemy fachowo i dorobiliśmy się już grona zadowolonych klientów.

Nowoczesne i innowacyjne technologie

Używamy sprzętu, który jest w pełni sprawdzony i profesjonalny. Za jego pomocą nie tylko skutecznie usuwamy zabrudzenia ze szklanych powierzchni (czy to szyb, okien, witryn itp.). Ale gwarantujemy też, że efekt naszego mycia będzie utrzymywał się przez długi czas.

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo

Nasze czyszczenie odbywa się bez konieczności wspinania się na budynki, dlatego zapewniamy odpowiedni komfort naszym klientom, a także sami nie narażamy się na niepotrzebne ryzyko.

Mycie ciśnieniowe w Gdańsku

Poza świadczeniem profesjonalnych usług związanych z myciem szyb, wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę – mycie kostki brukowej, chodnikowej oraz elewacji. Wszystko za pomocą specjalistycznych maszyn generujących odpowiednie ciśnienie (karcher).

Dlatego, jeśli masz parking, podjazd, chodnik lub inny rodzaj powierzchni wymagających czyszczenia myjką ciśnieniową. Albo Twoja elewacja i ściany budynków wymagają mycia – wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Dojedziemy na terenie Gdańska i jego okolic, wycenimy, a następnie wykonamy zlecenie.

Zadzwoń i zamów