Mycie okien i przeszkleń Gdańsk

• • • •

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w myciu i czyszczeniu szkła pod każdą jego postacią. Myjemy zarówno okna, przeszklenia, witryny, jak i inne szklane elementy znajdujące się np. w biurowcach, budynkach komercyjnych (takich jak sklepy, markety, galerie), a także mieszkalnych (bloki, spółdzielnie, domy i rezydencje). Do mycia okien, przeszkleń i konstrukcji szklanych używamy wody demineralizowanej.

Działamy na terenie całego Trójmiasta, jak i jego okolic. Dlatego jeśli jesteś z Gdańska i chcesz, aby profesjonaliści zadbali o czystość Twoich okien lub np. szklanej elewacji – skontaktuj się z nami.

Co wyróżnia nas jako firmę myjącą okna, wszelkiego rodzaju przeszklenia  na terenie Gdańska?

100% profesjonalizmu

W branży związanej z dbaniem o czystość szyb funkcjonujemy od kilkunastu lat. To sprawia, że swoją pracę wykonujemy fachowo i dorobiliśmy się już grona zadowolonych klientów.

Nowoczesne i innowacyjne technologie

Używamy sprzętu, który jest w pełni sprawdzony i profesjonalny. Za jego pomocą nie tylko skutecznie usuwamy zabrudzenia ze szklanych powierzchni (czy to szyb, okien, witryn itp.). Ale gwarantujemy też, że efekt naszego mycia będzie utrzymywał się przez długi czas.

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo

Nasze czyszczenie odbywa się bez konieczności wspinania się na budynki, dlatego zapewniamy odpowiedni komfort naszym klientom, a także sami nie narażamy się na niepotrzebne ryzyko.

Mycie niskociśnieniowe elewacji i fasad budynków w Gdańsku

Poza świadczeniem profesjonalnych usług związanych z myciem okien, przeszkleń i fasad szklanych  wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę – mycie niskociśnieniowe elewacji budynków, fasad oraz dachów. Wszystko za pomocą specjalistycznych urządzeń generujących odpowiednio niskie ciśnienie i specjalistycznym środkom biodegradowalnym tz SoftWash

Dlatego, jeśli masz problem z zachowaniem estetycznego wyglądu budynku albo Twoja elewacja i ściany budynków wymagają mycia – wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Dojedziemy na terenie Gdańska i jego okolic, zrobimy darmową powierzchnię próbną, wycenimy, a następnie wykonamy zlecenie.

Zadzwoń i zamów