Mycie szyb i przeszkleń Olsztyn

• • • •

Jako Aquacleaning24 zajmujemy się profesjonalnym oraz kompleksowym dbaniem o czystość Twoich okien, szyb, przeszkleń, galerii, witryny i po prostu wszystkiego, co szklane. Pracujemy przy budynkach o różnej charakterystyce. Typowo komercyjnych – biurowcach, sklepach, galeriach handlowych, supermarketach, obiektach usługowych itp. Również świadczymy usługi mycia dla budynków mieszkalnych (w tym całych spółdzielni) – bloków, domów, a nawet rezydencji.

Swoją działalność prowadzimy również na terenie Olsztyna i jego okolic. Jeśli posiadasz budynek, który wymaga interwencji specjalistów – wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Co zapewni Ci firma myjąca szyby z Olsztyna?

Doświadczenie i profesjonalne podejście

Kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że usługi mycia przez nas dostarczane stoją na wyjątkowo wysokim poziomie. Co potwierdzają też liczne pozytywne opinie wystawiane przez dotychczasowych klientów naszej firmy.

Dobry sprzęt do mycia

Skuteczność w pracy i fakt, że jej efekty widoczne są przez długi czas od zakończenia czyszczenia zawdzięczamy m.in. doskonałym narzędziom, na których pracujemy. Korzystamy wyłącznie z najlepszego sprzętu.

100% bezpieczeństwa i prywatności

Jesteśmy także wyjątkowi pod względem sposobu, jakim wykonujemy mycie okien. Nie używamy bowiem lin i nie skaczemy po budynkach. Całość prac związanych z myciem wykonujemy bezpośrednio stojąc na ziemi. Tym samym zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo, ale szanujemy też prywatność osób będących w budynku.

Ciśnieniowe mycie i czyszczenie w Olsztynie

Mycie wszelkiego rodzaju szkła to tylko część naszej działalności. Do naszej oferty jakiś czas temu dodaliśmy również usługi związane z profesjonalnym myciem powierzchni za pomocą wody pod ciśnieniem. W ten sposób usuwamy brud z kostki brukowej, chodników, elewacji, podjazdów, parkingów, ścian budynków oraz innych miejsc.

Służy nam do tego niezawodny sprzęt (m.in. myjka karcher).

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami – skorzystaj już dziś i skontaktuj się. Z przyjemnością dojedziemy do Ciebie zarówno w Olsztynie, czy jego okolicach. Następnie wycenimy zlecenie i przystąpimy do jego realizacji.

Zadzwoń i zamów