Mycie okien Gdynia

• • • •
Aquacleaning24 to firma specjalizująca się w czyszczeniu oraz myciu różnych rodzajów szkła. Profesjonalnie myjemy między innymi: okna, witryny, przeszklenia, a także inne elementy szklane w budynkach typu: biurowce, lokale komercyjne, sklepach, marketach, galeriach, czy obiektach mieszkalnych (blokach, spółdzielniach, domach oraz rezydencjach. Swoją działalność prowadzimy w regionie Trójmiasta oraz jego bliskich i dalszych okolic. Jeżeli jesteś z Gdyni i potrzebujesz, by fachowcy zajęli się czystością okien, szyb, szklanej elewacji lub innych tego typu elementów w Twoim budynku – nawiąż z nami kontakt.

Firma myjącą okna, witryny i przeszklenia w Gdyni – co nas wyróżnia na tle innych firm czyszczących?

Profesjonalizm na 100%

Kilkanaście lat – właśnie tyle doświadczenia mamy w tej branży. Czyściliśmy szyby i nie tylko dla dziesiątek klientów, których łączy jedno – wszyscy byli i są bardzo zadowoleni z naszych usług.

Nowoczesny sprzęt myjący najwyższej jakości

Nasz sprzęt czyszczący to klasa sama w sobie. Używamy wyłącznie sprawdzonych narzędzi i korzystamy z materiałów dostarczanych od najlepszych, sprawdzonych dostawców. To w połączeniu z naszym profesjonalizmem zapewnia klientom, że nasza praca jest skuteczna, a efekty mycia utrzymują się przez wyjątkowo długi czas.

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

W przeciwieństwie do wielu innych firm świadczących usługi mycia szyb – nasze czyszczenie odbywa się bezpośrednio z ziemi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu nie musimy wspinać się na budynki i skakać po nich na linach. Co sprawia, że zapewniamy bezpieczeństwo, a także chronimy prywatność ludzi przebywających w mytych budynkach.

Mycie i czyszczenie ciśnieniowe w Gdyni

Czyszczenie szkła przy pomocy wody demineralizowanej to tylko część usług, jakie świadczymy. Ponadto zajmujemy się kompleksowym oczyszczaniem wszelkiej maści powierzchni (kostek brukowych, chodników, czy elewacji). Robimy to za pomocą specjalnego sprzętu zapewniającego odpowiednie ciśnienie wody – m.in. myjki karcher. Dzięki temu świadczymy usługi mycia parkingów, podjazdów, chodników, ścian budynków, jak i innych powierzchni. Jeśli liczy się dla Ciebie skuteczność – to skontaktuj się bezpośrednio z nami. Przyjedziemy do Ciebie w Gdyni, jak i jej okolicach, wycenimy usługę, a potem wykonamy swoją pracę.
Zadzwoń i zamów